Close
Close

Žiadne produkty v košíku.

ZAČIATKY V PODNIKANÍ

Biznisu sa aktívne venujem už od prahu dospelosti, čo dnes považujem za najrozumnejšie rozhodnutie, ktoré som kedy urobila. Hovorí sa, že ak máte zlyhať, zlyhajte skoro, aby ste mali viac času uspieť.

Pravdepodobne som sa týmto heslom podvedome riadila, pretože už od samotných začiatkov som prechádzala výzvami a pádmi, ktoré ma formovali a boli základom, na ktorom som postavila dnešné úspechy.

V roku 2016 som po niekoľkých rokoch podnikania v rôznych oblastiach a projektoch založila marketingovú agentúru Barch & Co., ktorá sa zameriavala na malých a stredných podnikateľov, a zabezpečovala pre nich tvorbu obsahu na sociálne siete.

Naberaním skúseností agentúra prirodzene začala rásť, a tak sme do portfólia pridali ďalšie marketingové služby a poradenstvo pre majiteľov malých a stredne veľkých firiem. Zmenili sme zameranie z marketingovej na poradenskú agentúru, ktorá pomáha firmám rásť.

 

AKO RASTIEME MY, RASTIE NÁŠ BIZNIS

Vnímam, že najväčšou výzvou pre začínajúcich, ale i skúsených podnikateľov je ich osobnostný rozvoj, pretože ak nevybudujeme najskôr seba, nemôžeme dlhodobo udržať úspešné podnikanie.

Nastavenie mysle, podnikateľské zručnosti a postoj sú základnými piliermi z množstva ďalších, ktoré nás aj naše firmy držia nad vodou. 

Keď som začala verejne písať o svojej spirituálnej ceste, čoraz viac ľudí ma začalo vyhľadávať práve v súvislosti s ich duchovným rozvojom. Verili, že spirituálny rozvoj im pomôže v biznise, čo je pravda. Mne moja duchovná premena priniesla spokojnejší, bohatší a naplnenejší život v každom smere.

Cítila som, že klientom dokážem pomôcť viac než len v budovaní ich úspešného podnikania, a tento pocit sa ukázal ako správny. Vznikol projekt Nikol Barch, osoba, ktorá sprevádza na ceste “k sebe” každého, kto je pripravený vziať svoj život do vlastných rúk a dosiahnuť maximálny potenciál nielen kvôli sebe, ale inšpirovať aj ostatných. 

V tréningoch spájam osobné skúsenosti s technikami, ktoré ma naučili moji mentori z celého sveta a priatelia, s ktorými kráčame túto spoločnú cestu životom. Individuálnu podporu poskytujem klientom, s ktorými pracujem osobne počas celého roka – spoločne nastavujeme ciele a odstraňujeme prekážky na ceste za ich dosiahnutím.

Veľmi si prajem, aby ste na týchto stránkach našli to, čo práve potrebujete, a viem, že tieto riadky práve nečítate náhodou.

REFERENCIE

Ďakujem Nikol za jej trpezlivosť, ktorú si nesmierne vážim. Pomohla mi upratať si v živote aj biznise, hoci som už myslela, že je všetko stratené. Odporúčam jej služby každému, kto potrebuje niekoho s kým si prejde a utriedi svoj život. Ešte raz ďakujem. 

Zuzana S.

podnikateľka

Nikol je skvelá odborníčka nie len na marketing, ale aj ludský potenciál. Výsledky, ktoré dosahujem vďaka jej odporúčaniam a koučingu sú pre mňa zatial najlepšie aké som mal, znásobil som svoj zisk vo firme a našiel som naplnenie v tom, čo robím. Pre mňa je to obrovská zmena k lepšiemu, lebo predtým som bol vystresovaný a nebavila ma práca, myslel som si, že začnem iný biznis, ale spolu s Nikol sme našli riešenie a ja som velmi spokojný. Základom je priznať si, že potrebujete pomoc a prekonať ego, čo je pre nás mužov dosť náročné, ale stojí to za tie výsledky. Skvelé, ja môžem len odporúčať. Ďakujem Nikol a teším sa na ďalšie projekty.

Tomáš M.

podnikateľ

Close